מאמרים

בתי אבות סיעודיים בחיפה

מחפשים בית אבות שיעזור לקרובים שלכם להעביר את הרגעים האחרונים של החיים בנעימים וברוגע? זקוקים לבית אבות מקצועי שיוכל להעניק את המעטפת הנעימה לאנשים מבוגרים שמתקשים ללכת ולצעוד בכוחות עצמם?

הכירו את בית האבות – מעון הרופא שנמצא בצפון הארץ, במקום פסטורלי ואיכותי ביותר שמשכיח מכל האנשים המבוגרים שהם בכלל נמצאים בבית אבות, וגורם לכל דיירי הבית להרגיש שהם כולם משפחה אחת גדולה ורחבה.

מה מחכה לכם בבית אבות מעון הרופא?

בית האבות שלנו מכיל מגוון רחב של פעילויות מעשירות ומרתקות לאנשים מהגיל השלישי בעוד שמרבית הדיירים שלנו נמצאים בתפקוד גבוה ומתקשים לבצע פעולות יומיות בכוחות עצמם ולכן, צוות בית האבות שלנו ערוך ומזומן לסייע לאנשים המבוגרים בכל הדרוש עבורם.

אנשי הצוות שלנו נבחרים בקפידה יתרה ועוברים מבחנים ובדיקות מאוד קפדניות בכדי לוודא כי הם אכן מסוגלים להיות סובלניים ושירותים עבור אנשים בגיל השלישי. אנחנו יודעים שאנשים מבוגרים דורשים תשומת לב רבה ורובם הגדול כבר יתקשה לדבר באופן מהיר ועקב סיבות הגיל, גם הפעולות שהאנשים המבוגרים יעשו יהיו פעולות מאוד איטיות ועל כן, דרושה סבלנות מאוד גדולה ויחס אישי חם ואוהב עם אנשים מבוגרים כי זה שהם מתפקדים לאט מאוד ובאיטיות, לא אומר בהכרח שהם לא מבינים את כל מה שהולך סביבם ויתרה מכך, הם כן מבינים ומודעים למקום שהם נמצאים בו ואנחנו ערוכים לספק עבורם את החוויה הנכונה והמתאימה ביותר שתעזור להם לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו בנעימים.

בית הורים בחיפה

אם אתם מתקשים להעביר את ההורים שלכם לבית אבות, אתם צריכים להבין כי דווקא בביתם הפרטי יהיה להם מאוד קשה להתקיים ולחיות. בעיקר בשל העובדה כי הבתים הפרטיים שלנו אינם מותאמים למחיה עבור אנשים שמתקשים בפן הפיזי והניוד ולא בכל בניין ובית קיימת מעלית או צוות רפואי שיוכל לעזור בכל רגע נתון, זאת בדיוק הסיבה שמעבירים אנשים מבוגרים לבתי הורים שדואגים להם בגילאים המבוגרים ושומרים עליהם מפני פגיעה אפשרית.

בית הורים סיעודי בחיפה

אם אתם מחפשים בתי אבות איכותיים בחיפה והסביבה שיוכלו להעניק עבורכם את מיטב השירות והיחס האישי הטוב ביותר שתוכלו למצוא, הרי שאנחנו בבית אבות מעון הרופא נשמח יותר מתמיד לעמוד לצידכם בשעה הלא פשוטה הזו.

אנחנו יודעים עד כמה קשה זה יכול להיות לשחרר את ההורים שלכם לבית הורים סיעודי, והדבר הזה בהחלט יכול להיות מאוד לא פשוט ומאוד לא נעים עבור רבים מאיתנו בעיקר בשל העובדה כי אנשים רבים בטוחים שהם עוזבים את היקרים להם במקום זר ולא מוכר.

שנים רבות של ניסיון בתחום הובילו אותנו לפיתוח המערך הנכון והאיכותי ביותר שיוכל להעניק לכל הדיירים שלנו את החום והאהבה הדרושה תוך כדי טיפול רגשי ופיזי לכל האנשים שכבר לא מסוגלים לתפקד בכוחות עצמם.

בתי אבות סיעודיים בחיפה

04-822-8132