מאמרים

בית אבות בצפון

לא פשוט לבחור בית אבות עבור ההורים שלנו ועוד לאנשים היקרים לנו אבל מגיעות תקופות בחיים האלו שפשוט אין אפשרות אחרת, ואתם מתחילים לראות שאתם כבר לא מסוגלים לטפל בהורים שלכם ולספק עבורם את כל המענה הדרוש ולצד כל זה, אתם מלאים ברגשות אשמה על העובדה שאתם נאלצים להעביר את יקירכם למקום אחר.

אנחנו בבית אבות בחיפה מעון הרופא, ערוכים לספק לכם וליקירכם את המענה הדרוש לבעיה שאתם ניצבים מולה ויחד איתנו אתם לא תצטרכו לחשוש לשלומם של הקרובים לכם, תמיד תוכלו לבקר אותם, תדעו שהם נמצאים בידיים הטובות והבטוחות ביותר ומעטפת מלאה של חום ואהבה. בית אבות זו לא מילה נעימה אבל חשוב להבין שיכולים להגיע רגעים בחיים שכבר לא יהיה ניתן לטפל ביקרים לנו בעצמנו והמבוגרים יצטרכו בהשגחה תמידית של צוות רפואי לצידם.

בית אבות סיעודי בצפון – המקום הבטוח ביותר עבור מבוגרים

לא אחת אנחנו שומעים על סיפורים מצערים של אנשים מבוגרים שנזנחו לחלוטין ולא הצליחו לטפל בעצמם בבית. אלו הם סיפורים כואבים מאוד של הרבה מאוד אנשים שלא היה להם לאן ללכת עד שהמציאו את בתי האבות שדאגו למבוגרים וסיפקו עבורם את המענה הדרוש. ממש כמו ילדים קטנים שזקוקים למעון יום ולהשגחה תמידית – כך גם המבוגרים שלא מצליחים לתפקד עצמאית, זקוקים להשגחה הזו, בעוד שבבית האבות נמצא צוות רפואי שיוכל להעניק סיוע מידי אם משהו יקרה.

לא רק ענייני הבטיחות זה היתרון המשמעותי של בתי האבות והרי שבבית האבות היקרים שלכם יוכלו למצוא עבורם את הסביבה המתאימה מבחינת גילם והתפתחותם, הסביבה אשר תספק להם את המענה החברתי שיעזור לתפקוד היומיומי שלהם והשתתפות בפעילויות חברתיות ומותאמות למצב הקוגנטיבי של המבוגר.

מה מאפיין בית אבות סיעודי?

מלבד הצוות הרפואי שנמצא במקום וכן גם שמירה תמידית על אנשים מבוגרים שאיבדו כבר את יכולת התפקוד שלהם, ישנו גם צוות עוזר ותומך שמגיע להעביר את הזמן עם אנשים מבוגרים ולעניין אותם בסיפורים, פעילויות ובסתם זמן מנוחה ביחד ובשיחת דיבור, כל דבר שיעזור לאנשים המבוגרים להעביר את זמנם האחרון לפני שיעזבו את העולם הזה.

סיעודיים רבים בבתי האבות השונים מבינים כי זמנם הוא דל, וכן גם משפחותיהם מבינים זאת ובגלל זה חשוב מאוד לבחור בסביבה חמה ועוטפת באהבה לרגעים הקשים והלא פשוטים האלו בחיים.

מעון הרופא – בית אבות בצפון שיעטוף אתכם בחום ואהבה

לנו בבית אבות מעון הרופא, חשוב לספק עבורכם את הבית החם והמקצועי ביותר שתוכלו לקבל, ולכן, צוות השירות שלנו נבחר בקפידה יתרה והוכשר לטיפול באנשים מבוגרים וסיעודיים. אנחנו מבינים לחלוטין את החששות שלכם של יקרכם אבל בבית האבות שלנו, אין לכם מה לדאוג.

השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם ולהעביר לכם את כל המענה הדרוש.

 

בית אבות בצפון

04-822-8132