מאמרים

לפעמים, מגיעים המצבים הללו שההורים שלנו כבר לא מסוגלים לתפקד בכוחות עצמם, וגם אנחנו כבר לא מצליחים לטפל בהם באופן קבוע, וזהו בדיוק הרגע הקשה והלא פשוט שכל אחד מאיתנו מבין שהגיע הזמן ללכת לבית אבות בחיפה. אנחנו במעון הרופא, מציעים מעטפת חמה והטובה ביותר עבורכם ועבור הוריכם ברגע לא פשוט זה.

בית אבות סיעודי בצפון

כשבן אדם הופך להיות סיעודי הוא מחויב בהשגחה מלאה, מה שרבים מבני המשפחה אינם מסוגלים להעניק לו במיוחד בשל העובדה כי אינם יכולים לעזוב את עבודתם או מטלותיהם השונות. בשביל זה נועד בית אבות סיעודי שיעניק את העזרה המלאה לכל אדם שכבר לא נמצא ברמה תפקודית עצמית וצריך מעקב צמוד ועזרה בכל הפעולות היומיומיות שלו.
בית אבות סיעודי יכול לספק מענה לאנשים שיש להם מוגבלות פיזית ונפשית ופעמים רבות, אנשים מבוגרים הופכים להיות נכים עקב מחלה או שינויים גופניים שהם עוברים אשר אינם מאפשרים להם לבצע את כל הפעולות בכוחות עצמם כמו: אכילה, הליכה, דיבור ועוד.

פעילות חברתית בבית אבות בצפון

אצלנו, היקרים שלכם יזכו לקחת חלק במגוון רחב של פעילויות חברתיות ומעשירות שימלאו את היום שלהם באווירה נעימה וקסומה שיכולה מאוד לעזור להרגשה הפנימית וכן גם להרגשה הפיזית. פעילות חברתית מסייעת רבות בפיתוח היכולות הקוגנטיביות שלנו ובעיקר אצל הזקנים שכבר מערכות הגוף מכבות את פעילותן – תקשורת חמה ותמידית במהלך היום, תהפוך את התקופה המרגשת והיפה לרגעים בלתי נשכחים מצד היקרים לכם.

גיל הזקנה וההתבגרות יכול להיות גיל מאוד מפחיד לרבים מהאנשים המבוגרים שכן, גופם מתחיל להזדקן והם נוטים לקושי בביצוע מטלות הרגילות להם, אנחנו בבית אבות מעון הרופא ערוכים לספק עבורכם את המעטפת החמה והנעימה אשר תעזור לאנשים המבוגרים להעביר את הרגעים האחרונים שלהם בחום ואהבה גדולה.

אין ספק שלאף אחד לא קל לבחור בית אבות סיעודי עבור ההורה שלו, אבל מגיעים כבר מצבים בחיים שאין לכם ברירה, ובכדי לא להפוך את המצב לגרוע יותר – כדאי להפנות את המבוגרים למקום שישמור עליהם. בית אבות בחיפה – מעון הרופא אשר ערוך לטפל ביקרים לכם מכל. השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

בית אבות בחיפה

04-822-8132